Про компанію

 

 

З 29 квітня 2021 року елеваторний напрямок ТОВ «Варіант Агро Буд» було об'єднано з ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод». Об'єднана компанія функціонує від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» (торгова марка «KMZ Industries»). ( https://kmzindustries.ua/)


 

Компанія «Варіант Агро Буд» входить до української виробничої групи з десяти підприємств, що займаються обробкою металу та виготовленням обладнання для його обробки. Менеджмент підприємств здійснюється одним власником. «Варіант Агро Буд» виготовляє обладнання для елеваторів, системи зрошення та причіпну техніку, але не обмежується цими напрямками. Свою діяльність виробнича група розпочала ще у 1995 році, і ми пропонуємо своїм замовникам найкращу якість та нестандартні рішення для бізнесу. Наша група має бездоганну репутацію як в Україні, так і далеко за її межами. Клієнтами стали замовники з 50 країн світу, серед яких бренди зі світовими іменами: автопром – Mercedes, Porsche, BMW, сектор АПК – UkrLandFarming, Grain Alliance, UkrOliya, Astarta-Kyiv, Allseeds Black Sea, супермаркети  DIY – Епіцентр та багато інших.
Головний офіс та виробництво ТОВ «Варіант Агро Буд» знаходяться у м. Харків, Україна. Загальна площа заводу: 16 000 м2. На заводі встановлено новітнє високотехнологічне обладнання, обладнано власний склад готової продукції. Підприємство обробляє 12 000 тонн металу/рік, і цей показник постійно збільшується. Власні виробничі потужності дають змогу виробляти обладнання для 500 тис. тонн зберігання на рік. Станом на кінець 2018 року підприємство забезпечує 550 осіб робочими місцями.
ТОВ «Варіант Агро Буд» має власне кваліфіковане конструкторське бюро, що дозволяє вирішувати нестандартні завдання для задоволення потреб кожного нашого замовника.
Підприємство «Варіант Агро Буд» у 2018 р. пройшло сертифікацію за ISO 3834 «Система якості у зварювальному виробництві» та EN 1090 «МІ маркування продукції», а у 2017 р. ми отримали сертифікат ISO 9001 «Система менеджменту якості». Отриманням цих сертифікатів підприємство вкотре підтвердило факт, що його продукція може маркуватися знаком «СЄ» (Conformité Européenne – «європейська відповідність»).
З 2018 року обладнання виробництва ТОВ «Варіант Агро Буд» було включено до Переліку української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.
Отримання сертифікатів, участь у Програмі державної компенсації, власне конструкторське бюро, запуск нових напрямків дозволили нам збільшити виробничі потужності у кілька разів та зайняти 40% елеваторного ринку (згідно з результатами аналітики Latifundust.Media).

29 квітня 2021 року підписано угоду про злиття елеваторного спрямування ТОВ «Варіант Агро Буд» з ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод». Об’єднана компанія функціонує від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» (торгова марка «KMZ Industries»). ( https://kmzindustries.ua/)

Заявка отправлена!
Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения информации
Закрыть
ШАГ 1/3
Выберите направление
Элеваторы
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Элеваторы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Оросительные системы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Прицепы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Услуги
Выберите услугу из выпадающего списка
ПОДТВЕРДИТЬ
Заявка отправлена!
Закрыть