Огляд заходу «АгроВесна-2019»

– Цього року компанія «Варіант Агро Буд» відзначає 5-річний ювілей своєї присутності на українському ринку. За цей період багато зроблено. В першу чергу хочу зазначити розвиток нових напрямків, а саме: системи зрошування, причіпну техніку для внесення органічних добрив та зерновози. Беручи до уваги кліматичні умови нашої країни, розвиток напрямку зрошування є актуальним і має попит на аграрному ринку.

В останні роки, окрім запуску нових напрямків, ми в декілька разів збільшили виробничі потужності і зайняли 40% елеваторного ринку (згідно з результатами аналітики Latifundust. Media). Таке збільшення виробництва стало наслідком підвищення потреб ринку та зростання попиту на продукцію саме нашого виробництва.

На початку свого шляху ми працювали з невеликими і середніми сільськогосподарськими підприємствами і завжди докладали максимум зусиль для задоволення потреб малого та середнього виробника, цей клієнт для нас важливий та перспективний. Проте значний прорив ми зробили завдяки співпраці саме з агрохолдингами, які повірили нам тоді і залишаються з нами і тепер.

Для того, щоб повністю задовольнити потреби наших замовників, наша продукція пройшла Європейську сертифікацію, а також у повному обсязі взяла участь у Державній програмі часткової компенсації сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Отримання сертифікатів дозволило нам співпрацювати з іноземними підприємствами, а участь у програмі Державної компенсації дозволила стати ближче і доступніше для вітчизняного виробника.

Саме тому, запропонувавши ринку якісний вітчизняний продукт, ми «посунули відомі імпортні бренди» і будемо намагатися утримати свою позицію. Основним критерієм успіху, в першу чергу, вважаємо якість нашої продукції та розвиток довгих партнерських відносин.

Наш індивідуальний підхід і особисте конструкторське бюро дозволяють нам урізноманітнити асортимент і одночасно побудувати бізнес, як з невеликим господарством, яке має на меті придбання однієї зрошувальної машини, так і з великими тваринницькими господарствами і агрохолдингами, які планують будівництво зерносховищ.

На початку нового аграрного сезону хочу рекомендувати аграріям заздалегідь складати свої плани з розширення і модернізації власних підприємств, незважаючи на сезонність виробництва, оскільки з року в рік перед нами постає проблема: «Хочу сьогодні на вчора». Саме через це, в сезон, всі наші підприємства отримують максимальне завантаження. І хоча ми ні на день не зупиняємо виробництво, спільний обсяг замовлень отримуємо в період з січня по березень.

При виборі обладнання хочу дати пораду: «Не завжди дорожче означає краще, і добре не може бути дешевим!». Обираючи, зважуйте всі тонкощі і особливості кожного виду обладнання.

Виставка «Зернові Технології 2019» стала визначною і насиченою подією для компанії «Варіант Агро Буд». Передусім тому, що ми презентували новий напрямок виробництва – причепи для внесення органічних добрив. У ході офіційної презентації ми представили наших офіційних дистриб'юторів і стратегічних партнерів – компанію «EkipAgro».

Загалом, цей захід необхідний для виробників і споживачів аграрної сфери діяльності, ми брали і надалі будемо брати в ньому участь! Бажаю натхнення, особистого вдосконалення і результативності у вашому бізнесі! А ще гарного врожаю в поточному році!

Джерело: Ексклюзивні Технології.

Заявка отправлена!
Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения информации
Закрыть
ШАГ 1/3
Выберите направление
Элеваторы
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Элеваторы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Оросительные системы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Прицепы
Выберите тип оборудования из выпадающего списка для просчета стоимости
ПОДТВЕРДИТЬ
ШАГ 2/3
Услуги
Выберите услугу из выпадающего списка
ПОДТВЕРДИТЬ
Заявка отправлена!
Закрыть